Stirling (University) - 16/10/2010 Under 11 Girls Results


  Name Club Time
1 R.Eggeling Aberdeen AAC 6:02
2 E.Nicholson Pitreavie AAC 6:10
3 I.Stathdee Edinburgh AC 6:16
4 C.Cameron Edinburgh AC 6:16
5 A.Lickley Lothian RC 6:19
6 L.McCullagh Dunfermline/W.Fife 6:19
7 K.Gallagher Central AC 6:22
8 E.Gallagher Central AC 6:29
9 S.Calvert Livingston & D AAC 6:31
10 C.Laing Dunblane Schools 6:31
11 S.Nethery Pitreavie AAC 6:33
12 K.Stevens Moorfoot Runners 6:33
13 B.Wedgewood Harmeny AAC 6:38
14 K.Hogg Gala Harriers 6:49
15 A.Hay Fife AC 6:50
16 H.Scott Dunblane Schools 6:52
17 D.Meikle Falkirk Victoria H 6:52
18 N.McIntyre Falkirk Victoria H 6:52
19 E.Potter Central AC 6:55
20 S.Malone Corstorphine AAC 6:59
21 B.Campbell Harmeny AAC 6:59
22 E.Wilson Dunblane Schools 7:05
23 I.Ingles Teviotdale Harriers 7:06
24 S.Wake Strathearn Harriers 7:06
25 Z.Nicholson Pitreavie AAC 7:07
26 I.Browne Fife AC 7:08
27 C.Roberts Strathearn Harriers 7:11
28 K.Rae Dunblane Schools 7:11
29 Z.Duncan Fife AC 7:14
30 E.Clarke Central AC 7:14
31 A.Murphy Central AC 7:14
32 R.Stacey Dunblane Schools 7:19
33 G.Nicholson Team East Lothian 7:19
34 P.Sommers Pitreavie AAC 7:19
35 R.Clark Central AC 7:22
36 N.Byrne Dunfermline/W.Fife 7:29
37 A.Steggles Dunfermline/W.Fife 7:31
38 L.McKenzie Dunblane Schools 7:35
39 C.Moffat Fife AC 7:38
40 L.Byers Harmeny AAC 7:40
41 E.Stewart Harmeny AAC 7:49
42 C.Hay Fife AC 7:51
43 A.Hepburn Corstorphine AAC 7:54
44 M.McLean Harmeny AAC 7:58
45 L.Tenn-Mills Falkirk Victoria H 8:07
46 K.Murray Corstorphine AAC 8:10
47 E.Grieve Teviotdale Harriers 8:12
48 R.Russell Harmeny AAC 8:47
49 J.Martin Strathearn Harriers 8:50
50 E.Watson Dunblane Schools 11:20
51 N.Murphey Dunblane Schools 11:20

Teams

  Team Name Finisher Positions Penalty
Points
Total
1 Central AC
7
8
19
  34
2 Pitreavie AAC
2
11
25
  38
3 Dunblane Schools
10
16
22
  48
4 Fife AC
15
26
29
  70
5 Harmeny AAC
13
21
40
  74
6 Dunfermline/W.Fife
6
36
37
  79
7 Falkirk Victoria H
17
18
45
  80
8 Central AC "B"
30
31
35
  96
9 Dunblane Schools "B"
28
32
38
  98
10 Strathearn Harriers
24
27
49
  100
11 Corstorphine AAC
20
43
46
  109
12 Harmeny AAC "B"
41
44
48
  133
13 Edinburgh AC
3
4
 
150 157
14 Teviotdale Harriers
23
47
 
150 220
15 Aberdeen AAC
1
 
 
300 301
16 Lothian RC
5
 
 
300 305
17 Livingston & D AAC
9
 
 
300 309
18 Moorfoot Runners
12
 
 
300 312
19 Gala Harriers
14
 
 
300 314
20 Team East Lothian
33
 
 
300 333