Dundee - 23/1/1993 Under 13 Boys Results


  Name Club Time
1 C.O'BRIEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 12:10
2 P.ARMSTRONG BABCOCK PITREAVIE 12:21
3 S.MALONEY DUNDEE HAWKHILL 12:41
4 G.COUPER FALKIRK VICTORIA H 12:45
5 I.ROUGH FIFE AC 12:54
6 B.HUGHES TEVIOTDALE H 12:55
7 S.HOGG TEVIOTDALE H 12:56
8 S.LAUDER TEVIOTDALE H 12:57
9 S.BERRY FIFE AC 12:58
10 C.HOUSTON PENICUIK H 13:00
11 N.FORSYTH BABCOCK PITREAVIE 13:00
12 R.STEWART HERIOT WATT UNIV 13:00
13 G.MALLEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 13:04
14 J.MCDONALD CENTRAL AC 13:10
15 D.HENRITTY FIFE AC 13:12
16 S.PHILP FALKIRK VICTORIA H 13:12
17 D.HASTIE HADDINGTON ELP 13:12
18 S.LAWSON FALKIRK VICTORIA H 13:14
19 J.SEELEY FIFE AC 13:16
20 R.MARTINSON DUNDEE HAWKHILL 13:16
21 S.REID BABCOCK PITREAVIE 13:16
22 O.GREENE FIFE AC 13:18
23 S.SPRINGETT PERTH S/TAY 13:20
24 S.CARR HADDINGTON ELP 13:35
25 S.WHITELAM CENTRAL AC 13:38
26 F.MCHARDY CENTRAL AC 13:44
27 C.KINTREA ST MARKS SCHOOL 13:52
28 R.STANSFIELD DUNDEE HAWKHILL 13:55
29 T.POYSER STEWART'S/MELVILLE COLLE 13:56
30 K.LEARMOUTH DUNDEE HAWKHILL 13:59
31 D.LINDSEY HERIOT WATT UNIV 14:08
32 R.LAUDER TEVIOTDALE H 14:10
33 C.MCHARDY CENTRAL AC 14:12
34 G.LUSBY DUNDEE HAWKHILL 14:14
35 M.LAMB DUNDEE HAWKHILL 14:15
36 C.SIMPSON ST MARKS SCHOOL 14:16
37 W.BROWN ABERDEEN AAC 14:18
38 O.HUGHES F.M.C. CARNEGIE H 14:21
39 J.ANDERSON FIFE AC 14:23
40 N.REID PERTH S/TAY 14:23
41 G.BROWN FIFE AC 14:29
42 S.GRAVES DUNDEE HAWKHILL 14:29
43 J.LAFFERTY DUNDEE HAWKHILL 14:39
44 D.FRASER PERTH S/TAY 14:41
45 D.SNODGRASS HADDINGTON ELP 14:43
46 J.LAIRD F.M.C. CARNEGIE H 14:45
47 K.SMITH F.M.C. CARNEGIE H 14:45
48 D.ESSON ABERDEEN AAC 14:47
49 D.RAE ABERDEEN AAC 14:49
50 S.BISSETT CENTRAL AC 14:49
51 J.HAND CITY OF EDINBURGH AC 14:54
52 J.MATTHEWS ST MARKS SCHOOL 14:56
53 R.TERVITT ST MARKS SCHOOL 14:58
54 S.DOUGLAS ST MARKS SCHOOL 14:59
55 G.ROSS BABCOCK PITREAVIE 15:02
56 P.TIMONEY CITY OF EDINBURGH AC 15:05
57 J.TURNBULL TEVIOTDALE H 15:21
58 R.HANLON DUNDEE HAWKHILL 15:27
59 C.PATTERSON ABERDEEN AAC 15:30
60 A.NAUGHTON GEORGE HERIOTS CCC 15:30
61 O.LESLIE GEORGE HERIOTS CCC 15:35
62 C.LOGAN CENTRAL AC 15:38
63 M.COOK ST MARKS SCHOOL 15:51
64 C.BENNISON FIFE AC 15:51
65 P.ALGEO FALKIRK VICTORIA H 16:00
66 R.MILNE ST MARKS SCHOOL 16:01
67 A.WOODHEAD PENICUIK H 16:17
68 S.RATCLIFFE STEWART'S/MELVILLE COLLE 16:25
69 J.WRIGHT F.M.C. CARNEGIE H 16:31
70 R.SINCLAIR BABCOCK PITREAVIE 16:42
71 D.REVEL TEVIOTDALE H 16:45
72 J.GALLAGHER BABCOCK PITREAVIE 17:49
73 G.PEACHEY FIFE AC 18:27