Rosyth - 28/11/1992 Under 13 Boys Results


  Name Club Time
1 C.O'BRIEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 12:38
2 G.COUPER FALKIRK VICTORIA H 12:58
3 P.ARMSTRONG BABCOCK PITREAVIE 13:03
4 S.MALONEY DUNDEE HAWKHILL 13:06
5 S.LAUDER TEVIOTDALE H 13:12
6 O.GREENE FIFE AC 13:15
7 D.HENRITTY FIFE AC 13:16
8 S.HOGG TEVIOTDALE H 13:17
9 J.OPARKA HERIOT WATT UNIV 13:20
10 J.MCDONALD CENTRAL AC 13:25
11 S.PHILP FALKIRK VICTORIA H 13:25
12 I.ROUGH FIFE AC 13:27
13 S.BERRY FIFE AC 13:29
14 S.REID BABCOCK PITREAVIE 13:29
15 R.STEWART HERIOT WATT UNIV 13:29
16 C.HOUSTON PENICUIK H 13:34
17 D.HASTIE HADDINGTON ELP 13:37
18 G.MALLEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 13:40
19 S.LAWSON FALKIRK VICTORIA H 13:44
20 S.KORONKY BABCOCK PITREAVIE 13:47
21 K.LEARMOUTH DUNDEE HAWKHILL 13:53
22 A.ARTHURS LIVINGSTON & D AAC 13:54
23 R.KYLIE KWIK FIT CORSTORPHINE AA 13:54
24 B.GAUSON PERTH S/TAY 13:54
25 S.MITCHELL BABCOCK PITREAVIE 13:57
26 D.LYNSEY HERIOT WATT UNIV 13:57
27 B.PHILLIPS LASSWADE AC 13:59
28 C.KINTREA ST MARKS SCHOOL 13:59
29 J.SEELEY FIFE AC 13:59
30 E.SMITH HADDINGTON ELP 13:59
31 F.BISSET ABERDEEN AAC 13:59
32 J.MARTIN ST MARKS SCHOOL 14:03
33 T.POYSER STEWART'S/MELVILLE COLLE 14:03
34 S.CARR HADDINGTON ELP 14:03
35 R.LAUDER TEVIOTDALE H 14:06
36 J.LAFFERTY DUNDEE HAWKHILL 14:11
37 D.MASON DUNDEE HAWKHILL 14:17
38 P.MCGRORY ST MARKS SCHOOL 14:19
39 J.ANDERSON FIFE AC 14:24
40 D.FRASER PERTH S/TAY 14:25
41 O.HUGHES F.M.C. CARNEGIE H 14:27
42 F.MCHARDY CENTRAL AC 14:28
43 J.TURNBULL TEVIOTDALE H 14:28
44 M.LAMB DUNDEE HAWKHILL 14:28
45 W.BROWN ABERDEEN AAC 14:32
46 G.HUGHES LIVINGSTON & D AAC 14:34
47 K.MACKIE BABCOCK PITREAVIE 14:34
48 S.LEGGETT LIVINGSTON & D AAC 14:43
49 N.REID PERTH S/TAY 14:44
50 C.BROWN HARMENY AC 14:45
51 J.MOORE BABCOCK PITREAVIE 14:48
52 R.TERVITT ST MARKS SCHOOL 14:50
53 D.ESSON ABERDEEN AAC 14:52
54 J.COON LIVINGSTON & D AAC 14:54
55 A.SHAND FALKIRK VICTORIA H 14:57
56 C.BENNISON FIFE AC 14:03
57 B.CLARK KWIK FIT CORSTORPHINE AA 14:07
58 ??????????? BABCOCK PITREAVIE 14:07
59 C.LUSBY DUNDEE HAWKHILL 14:10
60 G.PATTERSON PENICUIK H 14:11
61 J.LAIRD F.M.C. CARNEGIE H 14:17
62 R.MILNE ST MARKS SCHOOL 14:17
63 P.TIMONEY CITY OF EDINBURGH AC 14:17
64 P.CASSIDY FIFE AC 14:21
65 N.GUNSTONE DUNDEE HAWKHILL 14:21
66 S.RATCLIFFE STEWART'S/MELVILLE COLLE 14:24
67 D.VEITCH LASSWADE AC 14:24
68 A.PARKNOSE CENTRAL AC 14:26
69 S.BISSETT CENTRAL AC 14:26
70 C.LOGAN CENTRAL AC 14:27
71 R.HAMILTON DUNDEE HAWKHILL 14:29
72 D.YOUNG CITY OF EDINBURGH AC 14:29
73 R.SHIRRA FALKIRK VICTORIA H 14:30
74 ??????????? BABCOCK PITREAVIE 14:34
75 R.DOURLIE LIVINGSTON & D AAC 14:40
76 G.NICOLL HERIOT WATT UNIV 14:42
77 R.HANLON DUNDEE HAWKHILL 14:46
78 C.SLYTH HADDINGTON ELP 14:46
79 N.IMRIE ABERDEEN AAC 14:46
80 C.PATTERSON ABERDEEN AAC 14:54
81 D.RAE ABERDEEN AAC 16:10
82 J.COOK TEVIOTDALE H 16:10
83 O.LESLIE GEORGE HERIOTS CCC 16:26
84 R.CRAWFORD LIVINGSTON & D AAC 16:32
85 A.WOODHEAD PENICUIK H 16:35
86 ??????????? BABCOCK PITREAVIE 16:37
87 D.REVEL TEVIOTDALE H 16:38
88 P.JONES KWIK FIT CORSTORPHINE AA 16:52
89 N.BOYLE LIVINGSTON & D AAC 17:29
90 J.MCDONALD ST MARKS SCHOOL 17:40
91 ??????????? FALKIRK VICTORIA H 19:21