Rosyth - 28/11/1992 Under 11 Boys Results


  Name Club Time
1 D.CUMMING ABERDEEN AAC 5:47
2 S.O'BRIEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 5:49
3 G.WALKER TEVIOTDALE H 5:58
4 A.GIBSON TEVIOTDALE H 6:00
5 S.MATHIESON ABERDEEN AAC 6:02
6 D.KAYE DUNDEE HAWKHILL 6:02
7 A.MCDONALD PERTH S/TAY 6:07
8 I.MENZIES PERTH S/TAY 6:07
9 C.CARSON LOCHGELLY AAC 6:11
10 G.SULLIVAN ABERDEEN AAC 6:11
11 R.MCNALLY PERTH S/TAY 6:13
12 M.HANLON DUNDEE HAWKHILL 6:13
13 M.MCDONALD DUNDEE HAWKHILL 6:13
14 G.MATHIESON BABCOCK PITREAVIE 6:13
15 E.SMITH GEORGE HERIOTS CCC 6:15
16 S.WILSON GEORGE HERIOTS CCC 6:15
17 J.CLARKSON ABERDEEN AAC 6:15
18 C.WATSON TEVIOTDALE H 6:17
19 J.WARWICK PERTH S/TAY 6:18
20 R.MARTIN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 6:18
21 A.CUMMING KWIK FIT CORSTORPHINE AA 6:18
22 S.BEVERIDGE LOCHGELLY AAC 6:18
23 B.MARSH TEVIOTDALE H 6:21
24 M.JOHNSON BABCOCK PITREAVIE 6:22
25 L.PATERSON BABCOCK PITREAVIE 6:22
26 J.NICOLL HERIOT WATT UNIV 6:22
27 C.MATHIESON ABERDEEN AAC 6:25
28 D.BRAUN ABERDEEN AAC 6:29
29 T.GREENE FIFE AC 6:29
30 N.ADAMS BABCOCK PITREAVIE 6:29
31 A.DUKE FIFE AC 6:29
32 K.BLACK FIFE AC 6:29
33 A.MITCHELL KWIK FIT CORSTORPHINE AA 6:29
34 K.SMITH HADDINGTON ELP 6:32
35 I.PURVES GEORGE HERIOTS CCC 6:34
36 A.BELL FALKIRK VICTORIA H 6:34
37 G.BURRIDGE TEVIOTDALE H 6:34
38 P.ROBERTSON PERTH S/TAY 6:38
39 S.CASSIDY FIFE AC 6:38
40 P.GIBSON HARMENY AC 6:40
41 G.KENNEDY ABERDEEN AAC 6:40
42 B.HUNTER TEVIOTDALE H 6:42
43 E.SZADURSKI KWIK FIT CORSTORPHINE AA 6:44
44 K.HYND KWIK FIT CORSTORPHINE AA 6:44
45 S.MCCABE PERTH S/TAY 6:47
46 P.CROCKFORD ABERDEEN AAC 6:48
47 P.WHITMAN CENTRAL AC 6:50
48 C.PETRIE DUNDEE HAWKHILL 6:50
49 D.HARDING CITY OF EDINBURGH AC 6:50
50 D.MCLEOD CITY OF EDINBURGH AC 6:53
51 P.SHEPHERD DUNDEE HAWKHILL 6:53
52 E.STENHOUSE BABCOCK PITREAVIE 6:53
53 M.PATTERSON FIFE AC 6:53
54 J.BELL FALKIRK VICTORIA H 6:58
55 C.COOK TEVIOTDALE H 6:58
56 D.HALLIGAN FALKIRK VICTORIA H 6:58
57 K.JOHNSTONE FALKIRK VICTORIA H 7:01
58 S.CARSON LOCHGELLY AAC 7:01
59 M.BRUNTON LOCHGELLY AAC 7:01
60 C.SUMMERS FALKIRK VICTORIA H 7:04
61 K.LEGGETT LIVINGSTON & D AAC 7:06
62 C.FINLAY CENTRAL AC 7:06
63 A.MCLEOD CITY OF EDINBURGH AC 7:09
64 P.CHRISTIE FALKIRK VICTORIA H 7:09
65 B.SHEPHERD DUNDEE HAWKHILL 7:09
66 K.MULVEY GEORGE HERIOTS CCC 7:09
67 R.SCHIAVONE LOCHGELLY AAC 7:11
68 S.MCGINLEY FIFE AC 7:11
69 E.JACK FIFE AC 7:14
70 M.HARLEY FALKIRK VICTORIA H 7:14
71 M.PLANE CENTRAL AC 7:14
72 R.MCNALLY PERTH S/TAY 7:14
73 D.SHIRLEY FALKIRK VICTORIA H 7:17
74 C.SCOTT FALKIRK VICTORIA H 7:17
75 C.ABERCROMBIE FALKIRK VICTORIA H 7:17
76 D.GALLAGHER BABCOCK PITREAVIE 7:17
77 I.JACKSON HARMENY AC 7:20
78 F.CAMERON FIFE AC 7:20
79 R.DUNLOP LASSWADE AC 7:23
80 A.HAY CITY OF EDINBURGH AC 7:23
81 M.TROBE TEVIOTDALE H 7:23
82 D.YORKSTON CITY OF EDINBURGH AC 7:27
83 K.GRAHAM PENICUIK H 7:29
84 S.SLYTH HADDINGTON ELP 7:31
85 G.SWAN CITY OF EDINBURGH AC 7:37
86 K.MORRISSON CENTRAL AC 7:39
87 A.CORMACK CITY OF EDINBURGH AC 7:47
88 G.MELVILLE CENTRAL AC 7:49
89 J.GRIMLEY FALKIRK VICTORIA H 7:49
90 C.HYND KWIK FIT CORSTORPHINE AA 7:49
91 D.LUDDRIEOUS CITY OF EDINBURGH AC 7:01
92 P.HALLIDAY LIVINGSTON & D AAC 7:08
93 ????????????? DUNDEE HAWKHILL 7:40
94 A.WOODHEAD PENICUIK H 10:15