Hawick - 10/10/1992 Under 13 Boys Results


  Name Club Time
1 C.O'BRIEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 10:24
2 G.COUPER FALKIRK VICTORIA H 10:36
3 B.HUGHES TEVIOTDALE H 10:43
4 I.ROUGH FIFE AC 10:45
5 A.FORSYTH BABCOCK PITREAVIE 10:46
6 S.SPINGETT PERTH S/TAY 10:46
7 P.ARMSTRONG BABCOCK PITREAVIE 10:51
8 S.LAUDER TEVIOTDALE H 10:52
9 S.REID BABCOCK PITREAVIE 10:55
10 S.PHILP FALKIRK VICTORIA H 10:57
11 P.DANIELS HARMENY AC 11:00
12 R.STANSFIELD DUNDEE HAWKHILL 11:02
13 J.OPARKA HERIOT WATT UNIV 11:02
14 C.HOUSTON PENICUIK H 11:06
15 J.MCDONALD CENTRAL AC 11:11
16 O.GREEN FIFE AC 11:11
17 A.SHAND FALKIRK VICTORIA H 11:13
18 S.LAWSON FALKIRK VICTORIA H 11:19
19 S.MALONEY DUNDEE HAWKHILL 11:20
20 F.MCHARDY CENTRAL AC 11:20
21 B.PHILLIPS LASSWADE AC 11:23
22 F.BISSET ABERDEEN AAC 11:29
23 D.HENRITTY FIFE AC 11:29
24 S.WHITELAM CENTRAL AC 11:29
25 E.SMITH HADDINGTON ELP 11:34
26 S.CARR HADDINGTON ELP 11:36
27 D.ESSON ABERDEEN AAC 11:36
28 G.MALLEN KWIK FIT CORSTORPHINE AA 11:38
29 D.MASON DUNDEE HAWKHILL 11:40
30 K.BARRY FIFE AC 11:40
31 R.LAUDER TEVIOTDALE H 11:41
32 S.MCDIARMID BABCOCK PITREAVIE 11:51
33 J.TURNBULL TEVIOTDALE H 11:54
34 W.BROWN ABERDEEN AAC 11:55
35 M.LAMB DUNDEE HAWKHILL 11:57
36 B.GAUSON PERTH S/TAY 12:01
37 S.GRAVES DUNDEE HAWKHILL 12:04
38 D.VEITCH LASSWADE AC 12:06
39 N.REID PERTH S/TAY 12:08
40 J.LAFFERTY DUNDEE HAWKHILL 12:14
41 A.SMITH ABERDEEN AAC 12:14
42 R.HANLON DUNDEE HAWKHILL 12:21
43 S.LEGGETT LIVINGSTON & D AAC 12:23
44 B.CLARK KWIK FIT CORSTORPHINE AA 12:25
45 P.TIMONEY CITY OF EDINBURGH AC 12:27
46 C.STITT TEVIOTDALE H 12:27
47 S.BISSETT CENTRAL AC 12:29
48 C.LUSBEY DUNDEE HAWKHILL 12:29
49 O.LESLIE GEORGE HERIOTS CCC 12:38
50 A.MARSH TEVIOTDALE H 12:41
51 M.BLACK BABCOCK PITREAVIE 12:44
52 N.BROWN CENTRAL AC 12:48
53 C.BENNISON FIFE AC 13:02
54 A.WOODHEAD PENICUIK H 13:06
55 G.NICOLL HERIOT WATT UNIV 13:07
56 D.SNODGRASS HADDINGTON ELP 13:09
57 A.PARKNOSE CENTRAL AC 13:11
58 R.BOURHILL LASSWADE AC 13:13
59 N.BOYLE LIVINGSTON & D AAC 13:13
60 D.RAE ABERDEEN AAC 13:13
61 T.ROSS BABCOCK PITREAVIE 13:22
62 S.MACINTYPE HERIOT WATT UNIV 13:30
63 E.HARDIE HERIOT WATT UNIV 13:59
64 G.THOMSON FALKIRK VICTORIA H 14:09
65 A.HIRST GEORGE HERIOTS CCC 14:12
66 D.WEST LIVINGSTON & D AAC 14:12
67 N.HARGREAVES LIVINGSTON & D AAC 14:44
68 D.YOUNG CITY OF EDINBURGH AC 15:57
69 M.KEMP LIVINGSTON & D AAC 16:30